تبلیغات
عکسدونی - ایده های کارشناسانه برای یک دکوراسیون راحت در منزل

عکسدونی


بررسی و کارشناسی کردن روی خانه ای کاملا راحتما از کارشناسان و طراحان محبوب و نمونه سوال کردیم که با توجه به اینکه نمی توان از تجملات ساده دست کشید چطور باید اتاق های خانه را کاملا راحت طراحی کرد. 

روشنایی اتاق ها :
مهمترین موردی که باید به آن توجه کرد روشنایی اتاق ها می باشد که نباید نور از بالا و از سقف به اتاق بخورد بلکه استفاده از انواع لامپ های کنار اتاق مثلا آباژورها بسیار مناسب است و بیشتر و اکثریت مردم به این مورد اصلا اهمیتی نمی دهند  و اغلب دوست دارند در تاریکی بنشینند.
--Laura Hunt, laurahuntdesign.com
 
میزهای کناری شیک :
شما اصلا تصور نمی کنید که میزهای کوچکی که در کنار مبل ها گذاشته می شوند چقدرمی توانند راحتی را فراهم کنند.چرا که هر کسی که در اتاق نشسته باشد باید جایی را داشته باشد تا نوشیدنی خود را روی آن بگذارد و به این ترتیب احساس راحتی را برای همه فراهم کرده ایم.اگر یک مهمان وارد اتاق شد و خواست بماند حداقل می خواهد یک نوشیدنی میل کند و این بسیار بد و ناراحت کننده است که بخواهد لیوان خود را روی زمین بگذارد.
 
 
آشپزخانه :
آشپزخانه جایی است که همه ی اعضای خانواده از آن استفاده می کنند.نداشتن میز و صندلی در آشپزخانه بسیار سخت است. غالبا باید از میزهایی استفاده شود که علاوه بر اینکه از سطح آن برای گذاشتن وسایل استفاده میشود باید کشو یا طبقاتی برای گذاشتن چیزهایی مانند دستمال داشته باشند.
--Annette Joseph, ajphotostylist.net
 

اتاق پذیرایی و در عین حال کاملا راحت :
هرکسی برای نشستن احتیاج به یک صندلی دارد که این صندلی باید کاملا راحت باشد . زیبا بودن آن به اندازه ی راحتی اش مهم نیست.باید به راحت بودن آن توجه کنیم.
--Jonathan Ranchman, fleurtstyle.com


 بالش های پرزدار و کرک دار :
من انواع بالش ها و متکاها را دوست دارم .به شکل ها و طرح های مختلف و معمولا عمودی روی تخت ها و مبل ها و صندلی ها قرار دارند. بالش هایی زیبا می توان داشت که قیمت زیادی هم ندارند اما بسیار زیبا طراحی شده اند.
-- Patrice Cowan Bevans, pcbinteriors.com
 

رختخواب های مخملی :
استفاده از پارچه های مخملی ساخت کشور مصر میتواند کاملا لذت بخش باشد که نه تنها زیبا هستند بلکه می توانند کاملا ما را گرم کنند.
--Nadia Geller, nadiageller.com

 
اتاق غذا خوری :
از این اتاق معمولا هفته ای یکبار برای مهمانان و دوستان برای صرف غذا استفاده می شود.پس باید یکسری میز و صندلی های راحت در آن استفاده شود.و یک صندلی متفاوت که متعلق به بزرگترین شخص در مهمانی (مثلا پدر بزرگ ) است در بالای میزوجود داشته باشد.
--John Loceke, jloeckeinc.com
 

استفاده از یکسری بالش های خاص :
راحت بودن و استراحت کردن برای هرکسی لازم است .من دوست دارم از بالش های فرشی در اتاق استفاده شود.باید آنها را در جایی گذاشت و هرزمان که احتیاج به استراحت دارید ومی خواهید لم بدهید و پاهایتان را دراز کنید از آنها استفاده  کنید.این بالش ها معمولا زیبایی زیادی ندارند و فقط برای استراحت کردن استفاده از آنها مناسب است.
--Jonathan Rachman, fleurtstyle.com
 

طرز استفاده از پنجره ها :
باید به پنجره ها پرده هایی زیبا نصب کرد که زیبایی آن را چندین برابر می کند.میتوان با کنار زدن پرده ها و گذاشتن یک صندلی در کنار پنجره و نشستن زیر نور آفتاب لذت برد.اگر یکبار این کار را انجام دهید از اینکه همیشه این استفاده را نمی کردید متعجب می شوید.
--Patrice Cowan Bevans, pcbinteriors.com
 

بهترین تختخواب :
من و شوهرم حدود یکسال در شمال فرانسه زندگی می کردیم و تمام وقت خود را به کار در مغازه می گذراندیم . کار ما طراحی و ایجاد نقش و نگار های تاریخی بر روی پارچه هایی با رنگ روشن بود که در بالش های این تختخواب هم نمونه های آن را قرار داده ایم.ما کلکسیونی از نقش ها و طرح های گوناگون را داشتیم ودر پایان هر روز از کار خود بسیار لذت می بردیم.


اتاقی برای استراحت :
راحتی و راحت بودن استفاده از یکسری چیزهای خاص و درواقع محاصره کردن خودتان با یکسری لوازم خاص است.تزیینات و آرایش خاصی که باید در یکی از اتاق های خانه با یکسری وسایل کاملا ساده و راحت وجود داشته باشد.در این اتاق معمولا هر چیزی یافت می شود.
--Annette Joseph, ajphotostylist.net


اتاق راحت از نظر billy Baldwin :
بیلی بلدوین می گوید اتاقی که در آن از صندلی و میز و تخت و.......استفاده شده باشد اصلا راحت و مناسب نمی باشد.
--Elaine Griffin, elainegriffin.com


استفاده از یک بالش بر روی مبل :
یک چیزی که می تواند برایمان از لحاظ فیزیک بدنی مناسب باشد این است که هنگام نشستن بر روی صندلی هایی که مبلمانی هستند باید پشت خود یک بالش بگذاریم.اکثر مردم نمی دانند که باید از چه بالش هایی استفاده کنند تا زمانیکه ما به آنها انواع و اقسام آنرا معرفی می کنیم.
 


منبع:
http://ax4ax.blogspot.com

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :